Cennik

Busy Holandia, Belgia, Niemcy oraz inne kraje europejskie - z Wałbrzycha


Możliwość szybkiego przemieszczania się między miastami czy paśstwami ma dziś ogromne znaczenia. Podróżujący szukają szybkich i pewnych przewoŸników. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom powstała nasza firma, specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym transporcie osób indywidualnych. Nasza propozycja skierowana jest głownie do osób, które wybierają w podróż busem do Holandii, Belgii oraz Niemiec lub z powrotem do Polski.

Komfortowa podróż naszymi busami


Nasze busy są przystosowane do komfortowego pokonywania długich tras, dlatego podróż jest szybka i wygodna. Cały czas pracujemy nad tym aby oferowany przez nas transport osób odbywał się w warunkach jak najbardziej przyjaznych dla pasażera, do tego za niewygórowaną cenę. Busy do Holandii, Belgii czy Niemiec wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia jak: wygodne fotele czy klimatyzacja

Zachęcamy do podróżowania naszymi samochodami do Belgii, Holandii, Francji oraz innych krajów europejskich. Ponadto zapewniamy interesujące i atrakcyjne połączenia busami na trasie Holandia - Belgia. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług transportowych „od drzwi do drzwi” oraz bardzo dobra opinia wśród klientów wpływają na rozbudowaną sieć połączeń. Dla nas klient jest najważniejszy dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, obojętnie czy jest zainteresowany przejazdem busem z Wałbrzycha do Holandii czy przewozem na trasie z Polski do Niemiec zawsze staramy się zapewnić komfortowy i szybki transport.

Podróże z naszą firmą to nie tylko wysoki komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo. Busy jeżdżące do Holandii Belgii i innych państw Europy poddawane są systematycznym przeglądom technicznym, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że korzystają ze sprawnego i bezpiecznego środka transportu, Nasi pracownicy to doskonali kierowcy z bogatym doświadczeniem . Elementem, który nas wyróżnia od konkurencji są bardzo atrakcyjne ceny stworzone z myślą o naszych klientach. Jeżeli szukają Państwo tanich busów do Holandii Belgii czy Niemiec to nasza propozycja skierowana jest właśnie do Państwa. Poniżej prezentujemy aktualny cennik.


Skorzystaj z aktualnej promocji - co drugi przejazd 20 zł taniej!
Kraj Cena za jedną stronę Cena za dwie strony
NIEMCY Flaga
Niemiec od 200 zł od 400 zł
BELGIA Flaga
Belgii od 230 zł od 450 zł
HOLANDIA Flaga
Holandii od 230 zł od 450 zł
FRANCJA Flaga
Francji od 580 zł
DANIA Flaga
Danii Do uzgodnienia telefonicznego
AUSTRIA Flaga
Austrii Do uzgodnienia telefonicznego
MIDAS -
przewóz osób z adresu na adres