Cennik

Busy Holandia, Belgia, Niemcy oraz inne kraje europejskie - z Wałbrzycha


Możliwo¶ć szybkiego przemieszczania się między miastami czy państwami ma dziś ogromne znaczenia. Podróżuj±cy szukaj± szybkich i pewnych przewoźników. Wychodz±c na przeciw Państwa potrzebom powstała nasza firma, specjalizuj±ca się w krajowym i międzynarodowym transporcie osób indywidualnych. Nasza propozycja skierowana jest głownie do osób, które wybieraj± w podróż busem do Holandii, Belgii oraz Niemiec lub z powrotem do Polski.
Nasza firma transportowa specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Jednym z popularniejszych kierunków w naszej ofercie s± Niemcy. Często też wyjeżdżamy do Holandii. Jesteśmy do¶wiadczeni – w branży działamy od 1995 r. Posiadamy licencję oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych, który został wydany przez Ministerstwo Transportu. Dbamy o flotę naszych pojazdów. Autokary, które zapewniamy są w bardzo dobrym stanie technicznym, a także posiadają klimatyzację i wygodne fotele. Podróż w takich warunkach mija szybko i komfortowo.

Komfortowa podróż naszymi busami do Holandii, Belgii


Oferujemy również atrakcyjne połączenia międzynarodowe. Busy Holandia Belgia s± chętnie wybierane przez naszych klientów. Wyróżnia nas rozbudowana sieć poł±czeń, a także przewóz „od drzwi do drzwi”. Usługa polega na tym, że przyjeżdżamy pod konkretny adres i dowozimy klientów we wskazane miejsce. Dzięki temu nie tracą oni czasu na szukanie dodatkowych poł±czeń. Korzystamy z nawigacji GPS, która wyznacza najszybsze trasy w oparciu o aktualne warunki drogowe. Tym samym omijamy korki, prace modernizacyjne i docieramy do punktu końcowego w optymalnym czasie. Nasze busy s± przystosowane do komfortowego pokonywania długich tras, dlatego podróż jest szybka i wygodna. Cały czas pracujemy nad tym aby oferowany przez nas transport osób odbywał się w warunkach jak najbardziej przyjaznych dla pasażera, do tego za niewygórowaną cenę. Busy do Holandii, Belgii czy Niemiec wyposażone s± we wszystkie niezbędne udogodnienia jak: wygodne fotele czy klimatyzacja

Zachęcamy do podróżowania naszymi samochodami do Belgii, Holandii, Francji oraz innych krajów europejskich. Ponadto zapewniamy interesuj±ce i atrakcyjne poł±czenia busami na trasie Holandia - Belgia. Nasze bogate doświadczenie w ¶wiadczeniu usług transportowych „od drzwi do drzwi” oraz bardzo dobra opinia wśród klientów wpływaj± na rozbudowaną sieć połączeń. Dla nas klient jest najważniejszy dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, obojętnie czy jest zainteresowany przejazdem busem z Wałbrzycha do Holandii czy przewozem na trasie z Polski do Niemiec zawsze staramy się zapewnić komfortowy i szybki transport.

Podróże z nasz± firm± to nie tylko wysoki komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo. Busy Holandia - Belgia lub Niemcy Polska i innych państw Europy poddawane s± systematycznym przeglądom technicznym, dzięki czemu klienci mog± mieć pewność, że korzystaj± ze sprawnego i bezpiecznego ¶rodka transportu, Nasi pracownicy to doskonali kierowcy z bogatym do¶wiadczeniem . Elementem, który nas wyróżnia od konkurencji s± bardzo atrakcyjne ceny stworzone z my¶l± o naszych klientach. Jeżeli szukaj± Państwo tanich busów do Holandii Belgii czy Niemiec to nasza propozycja skierowana jest wła¶nie do Państwa. Poniżej prezentujemy aktualny cennik.


Skorzystaj z aktualnej promocji - co drugi przejazd 20 zł taniej!
Kraj Cena za jedn± stronę Cena za dwie strony
NIEMCY Flaga
Niemiec od 200 zł od 400 zł
BELGIA busy do Belgii od 230 zł od 450 zł
HOLANDIA busy do
Holandii od 230 zł od 450 zł
FRANCJA Flaga
Francji od 580 zł
DANIA Flaga
Danii Do uzgodnienia telefonicznego
AUSTRIA Flaga
Austrii Do uzgodnienia telefonicznego
Busy holandia Belgia - Midas